Witamy!

Możemy się poszczycić się doświadczeniem w świadczeniu usług na rzecz firm z branży budowlanej (budowa dróg i mostów), handlowej, informatycznej i medycznej, a także na rzecz syndyków mas upadłości prowadzących postępowania upadłościowe firm leasingowych, deweloperskich, produkcyjnych

Lipiec 2020 Czerwiec 2020 Maj 2020 Listopad 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Sierpień 2016

Pianka - skuteczna ochrona przesyłek

2020-07-18 | Izabela

frazy kluczowe: narożniki, pianka, ochrona, przesyłka

Wysyłając niektóre produkty bardzo istotne jest zapewnienie im właściwej ochrony, aby dzięki temu dotarły na miejsce nieuszkodzone. Zwłaszcza narożniki na przykład mebli, obrazów czy innych produktów są narażone na uszkodzenia nawet pomimo ich opakowania. 

Dla pewności ich właściwego zabezpieczenia na czas transportu dobrze jest wykorzystywać narożniki ochronne. Bardzo dobrze sprawdzają się przede wszystkim narożniki z pianki, które można bez problemu nałożyć na wiele krawędzi a ponadto nie sprawiają zbyt wielu problemów podczas dalszego pakowania przesyłki. Na rynku dostępne są one w kilku rozmiarach, dlatego też należy wybrać jak najbardziej odpowiednie, aby dobrze dolegały i aby dzięki temu jak najlepiej spełniały swoją funkcję. 

Odpowiednie zabezpieczenie krawędzi przesyłek to możliwość zaoszczędzenia sporych sum, zwłaszcza wówczas, gdy jakiekolwiek jej uszkodzenia mogą być przyczyną problemów ze strony odbiorcy, który zgłosi reklamację. Wprawdzie przesyłki bez problemu można obecnie ubezpieczyć, jednakże proces uzyskania odszkodowania z tego tytułu jest długi i nie zawsze satysfakcjonujący. Bywa także iż przewoźnik odmawia wypłaty odszkodowania wskazując właśnie na to, iż przesyłka była nieodpowiednio zabezpieczona. 

Ta kwestia zaś zawsze leży w gestii nadawcy. Poza narożnikami z pianki bez problemu można na rynku kupić bardzo wiele innych, tak samo przydatnych podczas pakowania przesyłek akcesoriów.
Dowiedz się więcej o metodach zabezpieczania paczek w biznesie na stronie firmy PK System

'

Zdjęcia naszego reportera
narożniki
pianka
ochrona
przesyłka

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: